KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

ogłoszenia parafialne 20-08-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE - 20.08.2017.

  • W TYGODNIU: we wtorek po Mszy – nabożeństwo do św. Michała Archanioła; w środę o 18.00 – różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; w czwartek po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji powołań – zapraszam serdecznie!
  • W piątek (25.08.2017) po Mszy będzie możliwość obejrzenia kolejnego odcinka pasjonującego FILMU o dziejach biblijnych – zapraszam gorąco wszystkich!
  • W sobotę (26.08.2017) obchodzimy uroczystość MB Częstochowskiej; na Mszy o 17.00 i 19.00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
  • DZIĘKUJĘ za przygotowanie oprawy Dożynek Gminnych i Parafialnych w naszym kościele: za przyniesienie płodów ziemi i udekorowanie kościoła, ojcu Czesławowi Motakowi OMI za piękne i budujące słowo Boże, pani Organistce i Scholi, ministrantom i służbie kościelnej za ofiarną służbę; dziękuję za liczny udział Władzom samorządowym, sołtysom, biskupianom i gościom; dziękuję za złożone dożynkowe ofiary dziękczynne! Cieszę się, że udało nam się godnie podtrzymać te wzniosłe tradycje.
  • DZIĘKUJĘ z całego serca za pomoc w usuwaniu skutków nawałnicy na cmentarzu i przy kościele w poprzednią sobotę, w poniedziałek i w piątek; wyrażam ogromną wdzięczność za sprawną akcję strażakom oraz niewielkiej grupie wolontariuszy z parafii (w tym kilkorgu dzieciom) – polecam Was wszystkich Bożej hojności i opiece! Proszę o chrześcijańską solidarność wobec najbardziej poszkodowanych – dziękuję za zaoferowaną im pomoc i proszę o modlitwę w ich intencji.
  • DZIĘKUJĘ gorąco ostatniej ekipie sprzątających w sobotę za gorliwe zaprowadzenie porządku w kościele i na dużym terenie parafialnym od kościoła, przez otoczenie probostwa aż po cmentarz! Byli to parafianie z Ziółkowa z numerów: 45, 44 i 43. Za tydzień dyżur podejmą kolejni mieszkańcy Ziółkowa spod nr 42, 41 i 40 (wszystkie mieszkania).
  • Przeżywamy SIERPIEŃ – miesiąc wzmożonej walki z nietrzeźwością – starajmy się o właściwe postawy i modlitwę za naszą Ojczyznę w kontekście problemu alkoholowego.
  • Informuję, iż został wyłoniony w ramach przetargu wykonawca prac renowacyjnych w naszym kościele w latach 2017-2019; jest to konsorcjum z Krakowa i Jarosławia. Ufam, że po koniecznym etapie przygotowawczym prace szybko się rozpoczną; bardzo proszę o modlitwę w tej sprawie i dziękuję za ofiary, które docierają na ten cel.
  • Decyzją Biskupów zbiórka z Wniebowzięcia NMP na Caritas Archidiecezjalną została przeznaczona na poszkodowanych przez ostatnie wichury; gdyby ktoś chciał jeszcze złożyć ofiarę na ten cel, to można ją złożyć do puszki przy balaskach lub w zakrystii.
  • ZAPROSZENIA: – dla członków Żywego Różańca na Kongres Różańcowy na Jasnej Górze, 6-8 września (szczegóły są dostępne w zakrystii); – dla przedstawicieli Parafialnej Rady Duszpasterskiej na Ogólnopolskie Forum Duszpasterskie w Poznaniu, 23 września (szczegóły na plakacie w wejściu bocznym – kontakt z Proboszczem).

 

WWW.parafia-domachowo.pl / Tel.  720 294 428