KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 09-07-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE        9.07.2017
ROK  ŚWIĘTEGO  BRATA  ALBERTA

 

 • DZIŚ (9.07.2017) 2.niedziela miesiąca – tradycyjnie ofiary są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – za hojność wyrażam ogromną wdzięczność, a dobrodziejów polecam Bożej łaskawości w modlitwie! Dzisiaj na dodatkowej Mszy św. o 13.30 przeżywamy DZIEŃ CHOREGO; po Mszy wraz z Parafialnym Zespołem Caritas zapraszam chorych i im towarzyszących na spotkanie w Gościńcu Biskupiańskim; naszej grupie Caritas serdecznie dziękuję za poświęcenie wielkiego trudu dla uskutecznienia wspaniałej idei tego dnia we wspólnocie wokół stołu!
 • W czwartek (13.07.2017) na Mszy św. – Procesja Fatimska – zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.
 • W piątek (14.07.2017) po Mszy w kościele odbędzie się otwarte dla wszystkich dorosłych i młodzieży spotkanie Odkrywców Słowa Bożego - niech każdy czuje się zaproszony!
 • Za tydzień (16.07.2017) na sumie o 11.00 obchodzić będziemy wielki JUBILEUSZ 60.lecia KAPŁAŃSTWA KSIĘDZA KANONIKA KAZIMIERZA SIERPOWSKIEGO, naszego parafianina; otoczmy go szczelnie modlitwą i życzliwością – zapraszam wszystkich, kto tylko może, do wspólnego przeżycia tej niepowtarzalnej, wyjątkowej okoliczności!!
 • Za dwa tygodnie (23.07.2017) wraz ze Stowarzyszeniem „Zaczyn” zapraszamy do włączenia się we wspólną rodzinną wyprawę krajoznawczą; wyjeżdżamy własnymi samochodami; gromadzimy się o 12.30 na parkingu opodal figury MB; zabieramy piknik i dobry humor (!) – do zobaczenia!
 • W ostatnią niedzielę lipca (30.07.2017) na boiskach Starej Krobi rozegrany będzie kolejny Parafialny Turniej Piłki Nożnej; zarezerwujmy już teraz czas na rodzinne piknikowanie na świeżym powietrzu i na kibicowanie drużynom poszczególnych wiosek – do zobaczenia!
 • Za dyżur w sprzątaniu z wielkim entuzjazmem i wysiłkiem dziękuję tym razem parafianom z Rębowa z nr 39, 38, 37 i 36 – z wielkim poświęceniem wspaniale odświeżyli świątynię i rozpoczęli gruntowne porządkowanie jej otoczenia – polecam Wasze Rodziny Bożej hojności w łaskę i miłosierdzie! Za tydzień dyżur przypada na mieszkańców Rębowa z numerów: 34, 32, 33 i 35 – proszę o maksymalną mobilizację, aby większą ilością osób z dziabkami kontynuować akcję pielenia chwastów wokół kościoła!
 • DZIĘKUJĘ za ofiarowane do kościoła świeże kwiaty ogrodowe oraz za trudną i czasochłonną posługę przy kwiatach w kościele!
 • Wielką WDZIĘCZNOŚĆ wyrażam za złożone dotąd ofiary do Księgi ofiar specjalnych (na pokrycie wkładu własnego parafii w ramach wielkich prac renowacyjnych, które rozpoczną się w naszym kościele w tym roku w oparciu o fundusze Unii Europejskiej); termin spłaty pierwszej raty wkładu własnego uległ wydłużeniu, a zatem nie jest za późno aby o tym jeszcze pomyśleć; niech dobry Bóg osłania swą Opatrznością wszystkich darczyńców i wspomaga ich potrzebnymi łaskami i błogosławieństwem w codziennym trudzie!
 • Wśród pism jest nowy „Przewodnik Katolicki”, „Echo z Afryki”, „Misyjne Drogi” oraz inne – zachęcam!
 • Gorąco dziękuję uczestnikom rowerowej pielgrzymki na Odpust do Borku Wielkopolskiego – udany wyjazd niech będzie dla wszystkich owocny pod względem uproszonych łask.
 • W czasie lata proszę wychwytywać w ogłoszeniach hasło: „Proboszcz wyjeżdża na wycieczkę krajoznawczą” (rowerem lub samochodem) – w każdym takim przypadku zapraszam wszystkich chętnych, aby mi towarzyszyli – poczujmy wspólnie chwile wakacji.
 • UWAGA! Odtąd Stowarzyszenie „Zaczyn” będzie dyżurować w Oratorium św. Józefa regularnie w drugie i czwarte soboty miesiąca w godzinach od 9 do 11 (w czasie otwarcia Biura Parafialnego); będzie to doskonała okazja aby porozmawiać z członkami Stowarzyszenia, dowiedzieć się na temat form jego działania, zobaczyć Oratorium w aktualnym stanie, a także skorzystać z Biblioteki Parafialnej, w której podstawą księgozbioru są książki ks. Kan. Jana Tecława – skorzystajmy z tej możliwości – serdecznie zachęcam!

 

WWW.parafia-domachowo.pl / Tel.  720 294 428