Ogłoszenia parafialne 02-07-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE       2 .07.2017
ROK  ŚWIĘTEGO  BRATA  ALBERTA

• DZIŚ (2.07.2017) 1.niedziela miesiąca – pół godziny przed Mszami – wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość modlitwy i adoracji; po Mszy o 9.00 – spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
  • UWAGA: w poniedziałek – JUTRO (3.07.2017) o 7.30 spod figury MB wyruszy adresowana do wszystkich pielgrzymka rowerowa na zakończenie Odpustu w Borku Wielkopolskim; weźmiemy udział w Mszy o 11.00, a wrócimy wczesnym popołudniem – każdy mile widziany – w wielu będzie nam raźniej! Wieczorem po Mszy w Oratorium św. Józefa odbędzie się spotkanie i poczęstunek dla wszystkich lektorów, ministrantów starszych i młodszych.
  • W środę (5.07.2017) o 11.00 w Kunowie odbędzie się POGRZEB śp. Księdza Proboszcza Kanonika Leona Kamińskiego – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci!
  • W czwartek (6.07.2017) o 20.00 w Gościńcu Biskupiańskim odbędzie się obowiązkowe dla wszystkich członków WALNE ZEBRANIE Stowarzyszenia „Zaczyn”; oczekujemy wszystkich, a specjalnie zapraszamy osoby pragnące do nas dołączyć!
  • W 1.piątek miesiąca (7.07.2017) od 16.00 – SPOWIEDŹ dla wszystkich; o 17.15 –nabożeństwo z Komunią św., a nabożeństwo 1.piątkowe przed Najświętszym Sakramentem – po Mszy wieczornej.
  • Za tydzień2.niedziela miesiąca (9.07.2017) – tradycyjnie ofiary będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – za hojność już teraz wyrażam wdzięczność, a dobrodziejów polecać będę Bożej łaskawości w modlitwie! Na dodatkowej Mszy św. o 13.30 przeżywać będziemy za tydzień DZIEŃ CHOREGO; po Mszy wraz z Parafialnym Zespołem Caritas zapraszam chorych i im towarzyszących na spotkanie w Gościńcu Biskupiańskim.
  • W ostatnią niedzielę lipca (30.07.2017) na boiskach Starej Krobi rozegrany będzie kolejny Parafialny Turniej Piłki Nożnej; zarezerwujmy już teraz czas na rodzinne piknikowanie na świeżym powietrzu i na kibicowanie drużynom poszczególnych wiosek – do zobaczenia!
  • Za podjęcie z nieprzeciętną energią dyżuru w sprzątnięciu solidnie kościoła i jego otoczenia aż po cmentarz z całego serca dziękuję parafianom rębowskim z nr 43, 42, 41, i 40 – niech Bóg daje Wam liczne dary swej łaski! Za tydzień dyżur przypada na mieszkańców Rębowa z numerów: 39, 38, 37 i 36!
  • Osobno i z ogromną wdzięcznością DZIĘKUJĘ za ofiarowane kwiaty oraz za trudną i czasochłonną posługę przy kwiatach w kościele każdego tygodnia!
  • Wielką WDZIĘCZNOŚĆ wyrażam za złożone dotąd ofiary do Księgi ofiar specjalnych (na pokrycie wkładu własnego parafii w ramach wielkich prac renowacyjnych, które rozpoczną się w naszym kościele w tym roku w oparciu o fundusze Unii Europejskiej); trwa jeszcze przetarg na wykonawcę, dlatego termin spłaty pierwszej raty wkładu własnego uległ wydłużeniu, a zatem nie jest za późno aby o tym jeszcze pomyśleć; niech dobry Bóg osłania swą Opatrznością wszystkich darczyńców i wspomaga ich potrzebnymi łaskami i błogosławieństwem w codziennym trudzie!
  • DZIĘKUJĘ życzliwym wolontariuszom za zamontowanie starego żyrandola w przedsionku bocznym kościoła oraz lampy w korytarzu do Biura parafialnego; cieszę się z każdego postępu prac uszlachetniających wygląd tego, co stanowi naszą parafię – gorące: Bóg zapłać!
  • Ze wzruszeniem DZIĘKUJĘ za złożone mi życzenia imieninowe, dary, ale też konkretną pomoc – niech dobry Bóg szczodrze Was ubogaci swymi wciąż nowymi darami!
  • Wśród pism jest nowy „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” o Przygodach wakacyjnych, piękne nowe wydanie „KTÓŻ JAK BÓG”, świeże „Miłujcie się” i patriotyczne pismo pt. „WPiS” – zachęcam!

WWW.parafia-domachowo.pl / Tel.  720 294 428