KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 04-06-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE       04.06.2017
ZESŁANIE  DUCHA  ŚWIĘTEGO
ROK  ŚWIĘTEGO  BRATA  ALBERTA

 • Dziś (04.06.2017) obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego – inaczej Zielone Świątki; jest to 1.niedziela miesiąca - pół godziny przed Mszami – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji; przeżywamy też X Dzień Dziękczynienia i po Mszy będziemy mieli okazję złożyć ofiary na Świątynię Opatrzności; po Mszy o 9.00 – spotkanie Proboszcza ze wspólnotą Żywego Różańca; po Mszy o 11.00 – Procesja Wielkanocna.

 • NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE do NSPJ – w łączności z Mszami, przed końcowym błogosławieństwem.

 • JUTRO, w poniedziałek (5.06.2017) na Mszy wieczornej celebrować będziemy 2.dzień Zielonych Świątświęto NMP Matki Kościoła; w Liturgii rozpocznie się okres zwykły!

 • Za tydzień (11.06.2017) - uroczystość NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY; jest to jednocześnie 2.niedziela miesiąca, a zatem ofiary będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii! O 9.00 – MSZA MŁODZIEŻY, apo Mszy – spotkanie kandydatów do bierzmowania; w tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej!

 • Tegoroczne BOŻE CIAŁO (15.06.2017) przebiegać będzie w następującym porządku: pierwsza Msza o 8.00; potem Msza o 11.00, a po niej wyruszy PROCESJA ze szczególnym udziałem Biskupian, dzieci w bieli (po I Komunii św. i po Rocznicy Komunii), wszystkich dzieci, Żywego Różańca i mam nadzieję licznych strażaków z młodymi adeptamiZAPRASZAM gorąco WSZYSTKICH!  po Procesji w kościele odprawiona będzie ostatnia Msza około godziny 13.00; budowanie pierwszego, drugiego i czwartego ołtarza na trasie w wiosce – tradycyjnie; zbudowanie trzeciego ołtarza – Zapłocie Północne z Domachowa; przystrojenie terenu od cmentarza po bramę kościoła – Jasiewo; przystrojenie terenu przy samym kościele – część Domachowa od strony Rębowa; przystrojenie terenu przy Gościńcu Biskupiańskim – Rębowo; budowanie ołtarzy przy kościele na zakończenie Oktawy i uroczystość NSPJ – Bodzewko; wszechstronny udział Biskupian w Procesji centralnej; obsługa procesji – Ziółkowo; wszystkich proszę o oflagowanie i eucharystyczne przystrojenie domostw!

 • W Oktawie Bożego Ciała, jak co roku o 19.00 odprawiane będą MSZE BŁAGALNE o owocowanie ludzkiej pracy w poszczególnych wioskach (w piątek – Rębowo, w sobotę – Bodzewko I i II, w poniedziałek – Stara Krobia, we wtorek – Krajewice, w środę – Ziółkowo i na zakończenie Oktawy – Domachowo).

 • Za żywiołowe sprzątnięcie świątyni i dojść do kościoła DZIĘKUJĘ z całego serca parafianom z Rębowa nr 8, 9, 10 i 11 – niech Bóg Was ubogaci swą łaskawością i błogosławieństwem! Za tydzień dyżur w sprzątaniu podejmą mieszkańcy Rębowa z nr 12, 13, 14 i 16.

 • W modlitwie DZIĘKUJĘ za złożone już ofiary do Księgi ofiar specjalnych (na pokrycie wkładu własnego parafii w ramach wielkich prac renowacyjnych, które rozpoczną się w naszym kościele w tym roku w oparciu o fundusze Unii Europejskiej – obecnie trwa przetarg na wykonawcę); niech dobry Bóg osłania Was swą Opatrznością!

 • Pamiętamy, że DZIEŃ CHOREGO w tym roku rozpocznie się w niedzielę, 9.07.2017 Mszą św. o 13.30; po Mszy spotkanie wszystkich w Gościńcu Biskupiańskim.

 • Dzięki poświęceniu kilku wolontariuszy udało nam się w minionym tygodniu zawiesić przy organach dwa duże żyrandole – jeden, to gruntownie odnowiony i zaopatrzony w nową instalację elektryczną neogotycki zabytek naszej parafii, a drugi to dar parafii w Starym Gostyniu; drugi żyrandol ze Starego Gostynia zawiśnie w przedsionku wejścia bocznego; Bóg zapłać za włożony w ich instalację trud – nich Bóg zaskoczy Was swą nagrodą!

 • Wśród pism zwróćmy uwagę na piękne wydanie „KTÓŻ JAK BÓG” noszącego imię Patrona naszej parafii – zachęcam!

WWW.parafia-domachowo.pl / Tel.  720 294 428