KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 14-05-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE       14.05.2017
I  KOMUNIA  ŚWIĘTA
ROK  ŚWIĘTEGO  BRATA  ALBERTA

 • Dziś2.niedziela miesiąca, czyli wspieramy materialnie przyszłość naszej parafii – Bóg zapłać! Dziś w naszej parafii wielka radość - I Komunia święta, dlatego jest inny porządek nabożeństw: o 7.30 – Różaniec z rozważaniami fatimskimi; pierwsza Msza wyjątkowo będzie odprawiona o 8.00, a po niej – Procesja wielkanocna; o 10.30 będzie I KOMUNIA ŚWIĘTA; UWAGA (!) o 15.30 odśpiewana będzie Koronka do Miłosierdzia BożegoNabożeństwo FatimskieLitania Loretańska do NMPKONCERT  MARYJNY! Zapraszam wszystkich gorąco w imieniu własnym, pani Organistki, skrzypaczki Barbary Mądrej, Scholi oraz Towarzystwa Śpiewu „Harmonia” z Krobi – oddajmy wspólnie cześć Matce Bożej!
 • NABOŻEŃSTWA MAJOWE odprawiane będą 10 minut przed Mszami (wyjątki będą ogłaszane); nawiązują w tym roku do 100.rocznicy Objawień Fatimskich.

 • We wtorek (16.05.2017)święto św. Andrzeja Boboli, Męczennika i Patrona Polski.

 • W czwartek (18.05.2017) w katedrze zostaną udzielone święcenia diakonatu; ofiarujmy modlitwę w intencji nowych Diakonów, a szczególnie pamiętajmy o kleryku Rafale Kordusie, który odwiedził nas w Niedzielę Dobrego Pasterza.

 • W sobotę – o 21.00 – Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

 • W BIAŁYM TYGODNIUdzieci 1.komunijne spotykają się w gali od poniedziałku do piątku o 18.20, a w przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00.

 • W niedzielę za tydzień (21.05.2017) o 9.00 będzie MSZA MŁODZIEŻY, a po niej – spotkanie kandydatów do bierzmowania; na Mszy o 11.001.ROCZNICA I KOMUNII św. i zakończenie BIAŁEGO  TYGODNIA dla tegorocznych dzieci 1.komunijnych; po Mszy o 11.00 – PROCESJA  WIELKANOCNA.

 • Informacje szczegółowe nt. pielgrzymki na Jasną Górę, która odbędzie się w poniedziałek, 22.05.2017 (w tym także o możliwości dołączenia się do dzieci 1.komunijnych) będą podawane w trakcie Białego Tygodnia.

 • We wtorek za tydzień (23.05.2017) – po Mszy wieczornej w Oratorium św. Józefa odbędzie się spotkanie robocze Parafialnego Zespołu Caritas.

 • Przypominam, że DZIEŃ CHOREGO w tym roku rozpocznie się w niedzielę, 9.07.2017 Mszą św. o 13.30; po Mszy spotkanie wszystkich w Gościńcu Biskupiańskim.

 • Za poświęcenie trudu w celu przywrócenia świątecznego porządku w kościele i na dojściach DZIĘKUJĘ gorąco parafianom z Domachowa z nr 21, 22 i 23 oraz z Rębowa nr 49 i 50 – niech Bóg wynagrodzi Was swym błogosławieństwem; za tydzień dyżur w sprzątaniu podejmą parafianie z Rębowa nr 52, 22, 1 i 2.

 • Bóg zapłać (!) za dokonanie licznych prac w kościele i wokół (także przy kaplicy MB i w parku) przygotowujących teren do uroczystości I Komunii św. Specjalne PODZIĘKOWANIE kieruję do Rodzin tegorocznych dzieci 1.komunijnych – za ofiarowanie parafii odkurzacza do liści oraz za ofiarę w wysokości 2.150 zł na renowację kościoła! Wszystkim niech Bóg wynagrodzi swą obfitą łaską!

 • Bóg zapłać za złożoną Daninę Diecezjalną i Parafialną.

 • Wyrażam ogromną wdzięczność przed Bogiem za wpłacone już ofiary do Księgi ofiar specjalnych (na pokrycie wkładu własnego parafii w ramach wielkich prac renowacyjnych, które rozpoczną się w naszym kościele w tym roku w oparciu o fundusze Unii Europejskiej); niech Opatrzność osłania Wasze Rodziny!

 • DYŻURY w przygotowaniu i przebieg Bożego Ciała 2017: budowanie pierwszego, drugiego i czwartego ołtarza na trasie w wiosce – tradycyjnie; zbudowanie trzeciego ołtarza – Zapłocie Północne z Domachowa; przystrojenie terenu od cmentarza po bramę kościoła – Jasiewo; przystrojenie terenu przy samym kościele – część Domachowa od strony Rębowa; przystrojenie terenu przy Gościńcu Biskupiańskim – Rębowo; budowanie ołtarzy przy kościele na zakończenie Oktawy i uroczystość NSPJ – Bodzewko; wszechstronny udział Biskupian w Procesji centralnej; obsługa procesji – Ziółkowo; oflagowanie domostw – wszyscy; rozpoczynamy krótką Mszą o 11.00, po której wyruszy Procesja!

 • W maju wchodzi na ekrany kin film pt. „Teraz i w godzinę śmierci” (!) To wielka opowieść o sile modlitwy różańcowej, splecionych z nią losach świata i losach pojedynczych ludzi; produkcja powstawała na czterech kontynentach przez kilka lat; ukazuje, że różaniec to modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe…; szczegóły znajdziemy na plakacie w wejściu bocznym – gorąco zachęcam do wybrania się do kina grupami!

 • Można nabyć: darmowy magazyn „Głos Caritas”, darmową gazetkę „Chrystus i ty” oraz „Przewodnik Katolicki” – poświęcone w dużej mierze 100.leciu Objawień Fatimskich!

WWW.parafia-domachowo.pl / Tel.  720 294 428