KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 17-04-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE       17.04.2017
OKTAWA  WIELKANOCNA

 • Przeżywamy OKTAWĘ WIELKANOCNĄ, która jest kontynuacją Zmartwychwstania Pańskiego – największej uroczystości chrześcijaństwa.

 • W PONIEDZIAŁK WIELKANOCNY (17.04.2017) Msze świąteczne o 9.00 i 11.00; jak, co roku składamy w tym dniu ofiary na KUL, WT i szkoły katolickie.

 • W pozostałe dni Oktawy Msze św. będą odprawiane, jak w zwykłym tygodniu.

 • W czwartek (20.04.2017) obchodzimy 15.rocznicę ingresu do katedry poznańskiej Księdza Arcybiskupa Metropolity – proszę o modlitwy w jego intencji; o 17.10próba przed I Komunią św.

 • Za tydzień – Oktawę Wielkanocy zamknie NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA (23.04.2017), która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia – złożymy ofiary na Caritas Archidiecezjalną; o 9.00 będzie MSZA MŁODZIEŻY, a po niej – spotkanie kandydatów do bierzmowania; o 11.00MSZA DZIECI, a po niej – PROCESJA WIELKANOCNA oraz ostatnie regularne comiesięczne spotkanie przed I Komunią św.

 • W poniedziałek za tydzień (24.04.2017) obchodzona będzie UROCZYSTOŚĆ św. WOJCIECHA, Biskupa, Męczennika i Głównego Patrona Polski; po Mszy o 18.30całowanie relikwii św. Wojciecha.

 • UWAGA: w tym tygodniu, w środę o 9.00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele i wokół, które przeprowadzi druga grupa rodzin przyszłorocznych dzieci komunijnych, którzy nie mogli przybyć przed Świętami; tego dnia zostanie zamknięta lista dzieci 1.komunijnych 2018

 • Za dyżur w sprzątaniu w newralgicznym czasie przedświątecznym DZIĘKUJĘ parafianom z Domachowa z nr 26, 25, 3, 1, 5 i 6; za wspaniałe przygotowanie świątyni na Święta(!) Osobną wdzięczność za  równoległe działania w kościele (mycie od wewnątrz okien i witraży oraz żyrandoli) oraz dokładne sprzątnięcie terenu od kościoła poprzez probostwo aż po cmentarz – wyrażam rodzinom dzieci 1.komunijnych z 2018 roku! Wszystkim upraszam Bożą łaskawość i błogosławieństwo! W tym tygodniu dyżur z kolejki podejmą następni mieszkańcy Domachowa z nr 7, 4, 8, 9 i 11.

 • Bóg zapłać za złożoną Daninę Diecezjalną i Parafialną (koperty są jeszcze na stoliku).

 • Przypominam, że istnieje możliwość złożenia ofiary specjalnej na wkład własny parafii w ramach wielkich prac renowacyjnych, które rozpoczną się w naszym kościele w tym roku w oparciu o fundusze Unii Europejskiej (ofiary te w całkowitej dyskrecji wpisuje osobiście Proboszcz do KSIĘGI OFIAR SPECJALNYCH); za dotychczas złożone ofiary składam ofiarodawcom wielkie BÓG ZAPŁAĆ!! Dobrodziejów włączam w regularne modlitwy za darczyńców parafii.

 • Zachęcam do zapisu w zakrystii na pielgrzymkę parafii z Proboszczem do katedry, w piątek 28.04.2017 roku (za dwa tygodnie) na uroczystą Mszę podsumowującą Wizytację Biskupią w Dekanacie gostyńskim; wyjazd po obiedzie, powrót przed spaniem, a koszt – 12 zł.

 • Wielką WDZIĘCZNOŚĆ przedkładam Bogu za wielu życzliwych wolontariuszy, którzy przygotowali uroczysty obchód Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych – za dodatkowe porządkowanie kościoła przed i między Świętami; za zbudowanie Ciemnicy i jej rozebranie, za skonstruowanie Grobu Pańskiego, za ofiarowanie i ułożenie kwiatów oraz troskę o nie; Biskupianom za udział w obrzędach Wigilii Paschalnej i pomoc w procesji rezurekcyjnej; mieszkańcom Ziółkowa za obsługę nocnej procesji rezurekcyjnej i rannej wielkanocnej procesji za Zmartwychwstałym; za nocną przebudowę Grobu Pańskiego i przybranie kościoła na Wielkanoc oraz sprzątnięcie go; za wszelką doznaną życzliwość, życzenia i dary świąteczne! Osobno dziękuję całym sercem za pełną poświęcenia służbę panu kościelnemu, pani organistce, scholi, ministrantom i służbie kościelnej – Niech Chrystus zmartwychwstały dla wszystkich będzie niewyczerpalnym źródłem entuzjazmu i nadziei na dobrą przyszłość!

WWW.parafia-domachowo.pl / Tel.  720 294 428