KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 21-08-2016

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE       21.08.2016
W I E L K I   J U B I L E U S Z   M I Ł O S I E R D Z I A
1050 lecie  CHRZTU  POLSKI
SIERPIEŃ  -  MIESIĄC TRZEŹWOŚCI

 

  • DZIŚ na sumie o 11.00 – DOŻYNKI PARAFIALNE; na ofiarowanie, jak co roku złożymy w procesji dziękczynne dary serca; dziękuję za przyniesione wcześniej owoce ziemi i przystrojenie kościoła oraz za przygotowane przez wioski wieńce dożynkowe; specjalne podziękowanie kieruję do Biskupian, którzy pomagają nam w tradycyjnym wyrażeniu Bogu naszego dożynkowego dziękczynienia za błogosławieństwo w naszej pracy, szczególnie w czasie ostatnich żniw;  Bóg zapłać! za złożone ofiary dziękczynne i żarliwą modlitwę! Zaskarbmy sobie Bożą Opatrzność nad naszymi rodzinami na przyszłość!
  • W najbliższy piątek (26.08.2016) przeżywać będziemy uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej i 60.rocznicę Jasnogórskich Ślubów Narodu; w czasie Mszy dokonamy odnowienia Ślubów Narodu Polskiego – przybądźmy licznie! W tym dniu nie obowiązuje post.
  • W najbliższą niedzielę (28.08.2016) zapraszam na 15.00 całą MŁODZIEŻ naszej parafii na spotkanie w Gościńcu Biskupiańskim – oczekuję wszystkich młodych duchem!
  • W stoisku z prasą znajdziemy dziś m.in. nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  • Za wniesienie do kościoła niecodziennego powiewu dobrej energii, a w ślad za tym, perfekcyjnego porządku w świątyni i na dojściach DZIĘKUJĘ parafianom ze Starej Krobi z numerów: 23, 23A, 24, 25 i 27 – upraszam Wam u Boga obfitość Jego łask, zdrowie i błogosławieństwo dla Waszych rodzin! Za tydzień dyżur podejmą mieszkańcy Starej Krobi z numerów: 28, 28A, 31 i 32.
  • Dziękuję za niesłabnącą służbę w dekorowaniu kościoła, przynoszeniu kwiatów i utrzymaniu ich w świeżości! Bóg zapłać!
  • UWAGA ! W dniach 21-28 sierpnia studenci etnologii z Uniwersytetu w Poznaniu będą realizować w naszej okolicy badania terenowe; niektórzy dotarli już dzisiaj – serdecznie ich witamy i życzymy radosnych i inspirujących chwil na Biskupiźnie! Badania polegają na wykonywaniu zdjęć i rozmowach z mieszkańcami. Studenci będą mieszkać w szkole w Starej Krobi, a do wszystkich wsi należących do Biskupizny będą dojeżdżać na rowerach. Liczę na otwarte, rodzinne ich przyjęcie ! Badania są realizowane we współpracy z Centrum Kultury w Krobi, a pod koniec listopada studenci opowiedzą o swoich badaniach podczas konferencji, na którą już teraz zapraszają. Organizatorzy proszą o udzielanie pomocy studentom poprzez przyjęcie ich i porozmawianie z nimi.
  • Po akcji zbierania pomocy szkolnych przez Caritas pozostały jeszcze „Tornistry pełne uśmiechu”. Zachęcam do zabierania ich sprzed ołtarza po Mszach.
  • Na koniec DOBRA WIADOMOŚĆ w sprawie pielgrzymki do Sanktuariów południowo-wschodniej Polski w dniach od 5 do 7 września: wyjazd został potwierdzony i odbędzie się zgodnie z programem (start dla grupy z naszej parafii z Domachowa!), a ze względu na dużą liczbę pielgrzymów obniżono koszty wyjazdu; są jeszcze wolne miejsca; szczegóły bezpośrednio u Proboszcza. Zachęcam bardzo.

 

WWW.parafia-domachowo.pl

Tel.  655714223  i  720294428