KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 04-10-2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.10.2015.

 

 • DZIŚ 1.niedziela miesiącao 8.30 i 10.30: wystawienie Najświętszego Sakramentu, RÓŻANIEC i błogosławieństwo eucharystyczne; Msza o 9.00 będzie odprawiona w intencji Członków Żywego Różańca, a po tej Mszy odbędzie się spotkanie wspólnoty Żywego Różańca; wieczorem na Świętej Górze – Koncert finałowy X Festiwalu Oratoryjnego Sacromontana (szczegóły na plakatach).
 • JUTRO 1.poniedziałek miesiąca (5.10.2015) i wspomnienie Apostołki Bożego Miłosierdzia, św. Faustyny Kowalskiej – po Mszy: modlitwy za misje i misjonarzy.
 • W środę (7.10.2015) – październikowe wspomnienie NMP Różańcowej!
 • W piątek (9.10.2015) – wspomnienie św. Wincentego Kadłubka.
 • W niedzielę za tydzień (11.10.2015) obchodzimy kolejny DZIEŃ PAPIESKI – przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia przeznaczony na stypendia dla młodzieży; w kościele ofiary, jak w każdą 2.niedzielę miesiąca będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii; na Mszy o 9.00 zbierze się MŁODZIEŻ młodsza i starsza naszej parafii, a po tej Mszy odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 • Przypominam, że w październiku, oprócz wspólnej modlitwy różańcowej w wioskach (za której zorganizowanie jestem wdzięczny), modlitwy się razem na Różańcu w kościele w następującym porządku: DZIECI i MŁODZIEŻ – we wtorki i czwartki o 17.30; w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki wieczorem prowadzą poszczególne WIOSKI zaczynając 5 minut przed Mszą (dalszy ciąg Różańca w trakcie Mszy i zaraz po niej!) – Domachowo: 1, 9, 19 i 27 października; Krajewice: 2, 12, 20 i 28 października; Ziółkowo: 5, 13, 21 i 29 października; Bodzewko: 6, 14, 22 i 30 października; Stara Krobia: 7, 15 i 23 października; Rębowo: 8, 16 i 26 października; RÓŻE RÓŻAŃCOWE prowadzą wspólną modlitwę pół godziny przed Mszą w środę, sobotę i niedzielę.
 • Zachęcam do nabywania pism katolickich – dziś: „WPiS”, „Przewodnik Katolicki” oraz Kalendarz ścienny Archiwum Archidiecezjalnego na 2016 rok (w cenie 3 zł).
 • Składam ogromne podziękowanie za żywiołowy dyżur w sprzątaniu! Wspaniale sprzątnęli świątynię i cały teren parafialny z liści parafianie z Ziółkowa nr 9, 10, 12 i 13; za Wasze poświęcenie niech Bóg hojnie Wam błogosławi! Za tydzień trud porządkowania kościoła i terenu parafialnego podejmą mieszkańcy Ziółkowa nr 14, 15, 16 i 17.
 • DZIECI po każdej Mszy niedzielnej zabierają karteczkę, która wkleją do książeczki (książeczki są jeszcze dostępne!).
 • UWAGA! Trwają zapisy rezerwacji terminów Mszy św. (na okres od marca do sierpnia 2016) oraz zgłaszanie nowych Wymienianek Rocznych!
 • Zachęcam gorąco wszystkich do dołączania do BRACTWA św. MICHAŁA ARCHANIOŁA.
 • BÓG ZAPŁAĆ! wszystkim, którzy swym zaangażowaniem i poświęceniem włączyli się we współtworzenie uroczystego, pięknego przebiegu Odpustu św. Michała Archanioła i VI Festynu Archanielskiego; osobne podziękowanie kieruję do tych, którzy bez przypomnienia wywiesili na swych domostwach flagi i przygotowali dziewczynki do sypania kwiatów – wielkie Bóg zapłać! Dziękuję za wszechstronne aktywności Biskupianom, Stowarzyszeniu „Zaczyn”, Caritas i parafiankom za pieczywo, Czcicielom św. Michała Archanioła za żarliwe propagowanie Bractwa św. Michała Archanioła, wolontariuszom i zaproszonym specjalistom oraz przedszkolu „Michałek” za przygotowanie rozmaitych zajęć dla dzieci, zespołowi „Cztery mile lasu” i DJ-owi za oprawę muzyczną, dziękuję za zorganizowanie stoisk, za wystawy i turnieje, za wypożyczenie dużego namiotu, kuchmistrzom za przygotowanie pysznej grochówki i jadła, głównemu Organizatorowi – parafianom z Krajewic, zwłaszcza dużej grupie wolontariuszy z wioski wraz z p. Sołtysem za całokształt wysiłków koniecznych, aby Festyn mógł się udać, a na koniec za perfekcyjne przywrócenie porządku na terenie po imprezie. Na zakończenie Sumy odpustowej, jako wyraz wdzięczności Biskupianom, Parafia przekazała na wyposażenie Biskupiańskiego Gościńca ludową skrzynię z parą butów męskich, kilkoma chustami oraz materiałami ofiarowanymi przez rodzinę Jana z Domachowa Bzdęgi. Specjalne podziękowanie składam parafianom z Krajewic za ofiarę złożoną po Festynie dla Parafii. Bogu niech będą dzięki za udane archanielskie świętowanie, za piękną pogodę i dobre humory uczestników Festynu. Niech Bóg wszystkim sprzyja swym błogosławieństwem i łaską!!
 • Stowarzyszenie „Zaczyn” zawiadamia wszystkich chętnych, specjalnie młodzież i członków Stowarzyszenia o możliwości wspólnego obejrzenia wspaniałego, niezwykle interesującego filmu pt. „Pilecki” ukazującego osobę rotmistrza Witolda Pileckiego. Seans odbędzie się w przyszłą niedzielę, 11 października o godz. 18.00 w Krobi, w kinie „Szarotka”. Koszt biletu we własnym zakresie. Spotkajmy się przed kinem – serdecznie zapraszamy!
 • Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi i Parafia św. Mikołaja w Krobi zapraszają w niedzielę, 11 października o 15.00 do krobskiej świątyni na Koncert „AVE MARIA” z udziałem licznych zespołów śpiewaczych i solistów – szczegóły na plakacie!

www.parafia-domachowo.pl

Tel. 655714223 i 720294428

Numer bankowy: 67 1440 1387 0000 0000 1333 9252