KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 28-12-2014

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 28.12.2014.

 

  • DZIŚświęto ŚWIĘTEJ RODZINY Jezusa, Maryi i Józefa; po południu!! o 15.15 (!) w Biskupiańskim Gościńcu odbędzie się krótkie CZUWANIE MŁODZIEŻY przed Światowymi Dniami Młodzieży, a zaraz potem o 16.00 (!!) w kościele dla wszystkich – KONCERT Zespołu Młodzieżowego „J A F F A” działającego przy Farze gostyńskiej; na koncert w klimatach świątecznych zapraszam młodzież, dzieci, dorosłych parafian i gości – skorzystajmy wszyscy!
  • W poniedziałek rozpoczynamy kolędę, czyli wizyty duszpasterskie Proboszcza w celu uaktualnienia sytuacji w rodzinach i rozeznania stopnia ich religijności; KOLĘDA rozpoczyna się w zwykłe dni od 9.30, a w niedziele od 13.00 (proszę o przyjazd chwilę wcześniej pod Biuro parafialne); szczegóły będą ogłaszane stopniowo, wyłącznie z ambony! W przypadku przeszkody w wyznaczonym terminie, istnieje możliwość umówienia się indywidualnie na kolędę osobno; spotkanie w trakcie trasy przy skromnym stole możliwe jest tylko w jednym dowolnym miejscu! (wystarczy księdza zabrać w odpowiadającym czasie samochodem, a po przerwie odwieźć go na kontynuowanie trasy kolędowej). W wyjątkowych okolicznościach nie jest wykluczone opóźnienie wizyty lub nawet przesunięcie całej trasy na inny termin (powodem może być np. pogrzeb, choroba Proboszcza, itp.); w tym roku wizytować będę kolejno: Ziółkowo, Krajewice, Bodzewko I i II, Rębowo, Starą Krobię, Domachowo i Sułkowice.
  • W tym tygodniu1.czwartek miesiąca (modlić się będziemy o powołania), 1.piątek miesiąca (tym razem nie będzie dodatkowej spowiedzi – pamiętamy o ofiarowaniu Komunii św. jako wynagrodzenie Sercu Jezusa za grzechy świata; nabożeństwo 1.piątkowe – po Mszy wieczornej),  1.sobota miesiąca (o 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec zadość czyniący Niepokalanemu Sercu NMP), 1.niedziela miesiąca! (pół godziny przed każdą Mszą – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec; po Mszy o 9.00 – spotkanie Żywego Różańca).
  • W najbliższą środę (31.12.2014) wspomnienie liturgiczne św. Sylwestra, Papieża; Msza z nabożeństwem na zakończenie roku i z podsumowaniem roku 2014 o godz.16.00.
  • W czwartekNowy Rokuroczystość Świętej Bożej RodzicielkiŚwiatowy Dzień Modlitw o Pokój; Msze o 9.00, 11.00 i 14.00!
  • UWAGA! 6.01.2015uroczystość Objawienia PańskiegoTrzech KróliŚwiatowy Misyjny Dzień Dzieci; Msze o 9.00, 11.00 i 17.00! Złożymy ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny; przed kościołem Parafialny Zespół Caritas rozprowadzać będzie pakieciki z kadzidłem i kredą, które będą święcone na Mszach św. W A Ż N E !! Tradycyjnie w dniu Trzech Króli o 15.00 w kościele organizujemy KOLĘDOWE  MUZYKOWANIE z możliwością indywidualnego i zespołowego śpiewu, gry na instrumentach i przedstawienia fragmentu Jasełek! UWAGA: warunkiem występu jest zgłoszenie akcesu i krótkiego programu do niedzieli, 4.01.2015!
  • BÓG ZAPŁAĆ! za pełne poświęcenia sprzątnięcie kościoła i odśnieżenie dojść do kościoła i probostwa Parafianom z Domachowa nr 33, 31, 30 i 29; następny dyżur podejmą mieszkańcy  Domachowa nr 28, 28a, 27 i 26.
  • Dziś do nabycia: „Któż jak Bóg”, „Echo z Afryki”, nowe „Misyjne Drogi”, „WPiS”, „Mały Przewodnik Katolickiz Kalendarzem ściennym dla dzieci (!), „Przewodnik Katolicki” oraz CD „FATIMES”!
  • Składam w imieniu całej Parafii gorące PODZIĘKOWANIA:

 

- firmom: WOJ-MET z Rębowa i BIAŁEK z Kuczyny za przygotowanie metalowego podwieszenia w drzwiach kościoła, za wykonanie kotar i ich zamontowanie,

- p. Rafałowi Dudzie za zbudowanie szopki do parafialnego żłóbka plenerowego,

- p. Kościelnemu, ministrantom i licznym wolontariuszom za przygotowanie kościoła i otoczenia na obchód Bożego Narodzenia,

- p. Organiście i Scholi za piękną oprawę muzyczną Świąt;

NIECH  NOWONARODZONY  WAM  BŁOGOSŁAWI !!