KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

ogloszenia_parafialne 05-10-2014

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 5.10.2014.

 

 • DZIŚ – 1.niedziela miesiąca; pół godziny przed Mszami – wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec; Msza o 9.00 – w intencji członków Żywego Różańca i ich Rodzin, a zaraz po tej Mszy – spotkanie wspólnoty Żywego Różańca; przed kościołem Parafialny Zespół Caritas zbierać będzie ofiary na cele charytatywne w naszej parafii.
 • W miesiącu październiku intensyfikujemy modlitwę różańcową! W środy, soboty, niedziele i święta modlimy się na różańcu pół godziny przed Mszą, a w zwykłe dni w ramach Mszy św.; we wtorki, środy i czwartki dzieci i młodsza młodzież modli się razem w kościele o 17.30 (dzieci i młodzież otrzymują wtedy książeczki i naklejki); młodzież starsza prowadzi różaniec w czasie Mszy o 18.30 w piątki; UWAGA: w pozostałe dni na Mszach wieczornych Różaniec prowadzić będą poszczególne wioski i tak, w tym tygodniu: w poniedziałek – Domachowo, we wtorek – Rębowo, w środę – Krajewice, w czwartek – Bodzewko (w piątek – młodzież naszej parafii); dziękuję za wspólna modlitwę różańcową w wioskach.
 • W 1.poniedziałek miesiąca (jutro) modlić się będziemy w intencji misji i misjonarzy.
 • We wtorek (7.10.2014) – wspomnienie Matki Boskiej Różańcowej.
 • Za tydzień, w 2.niedzielę miesiąca (12.10.2014) obchodzić będziemy DZIEŃ PAPIESKI; w kościele zbierać będziemy ofiary na rozwój naszej parafii, a przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary na stypendia papieskiego Dzieła Nowego Tysiąclecia; o 9.00 – Msza młodzieżowa, a po niej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 • Wielką wdzięczność wyrażam parafianom ze Starej Krobi z numerów: 47, 48, 50, 65 i 66 za wspaniałe uporządkowanie świątyni oraz wielkiej przestrzeni z liści wokół kościoła i probostwa, w przejściach i na parkingu – niech Bóg Wam sprzyja! Szczęść Boże! Za tydzień dyżur przejmą mieszkańcy Starej Krobi z numerów: 49, 51, 52, 53 i 70; zabierzmy ze sobą liście.
 • Gorąco DZIĘKUJĘ

 

- za przyniesione kwiaty i troskę o nie,

- za pomoc w nasadzaniu roślin w parku,

- za wspaniałe zorganizowanie i przeprowadzenie V Festynu Archanielskiego: panu Organiście, panu Kościelnemu, scholi, ministrantom, współtworzącym Liturgię Słowa i procesję, Biskupianom, mieszkańcom Bodzewka na czele z Sołtysem, Stowarzyszeniu „Zaczyn” od Prezesa począwszy, członkom parafialnej Caritas i Rad Parafialnych, panom: Rafałowi Dudzie, Wojciechowi Szolkowi, Grzegorzowi Pierzchalskiemu, Hieronimowi Szulcowi i sporej grupie oddanych wolontariuszy, licznym parafiankom, które podzieliły się odpustowym plackiem i ogórkami, a także przygotowały wspaniały smalec ze skwarkami, orkiestrze oraz wioskom za użyczenie ławo stołów i podłogi do namiotu; tak intensywne zaangażowanie wielu w połączeniu ze sprzyjającą aurą dało niepowtarzalny efekt zachęcający do tworzenia życzliwej wspólnoty; szczerze wszystkim gratuluję polecając łaskawości Boga, który pragnie nam szczęścić!

 

 • Zachęcam wszystkich (także młodzież i dzieci!) do przyłączenia się do BRACTWA ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA, co było by wspaniałym owocem tegorocznego Odpustu; członkowie odmawiają codziennie modlitwę: „Święty Michale Archaniele, broń nas w walce…” i w miarę możliwości przychodzą we wtorki na Nabożeństwo Michałowe; zapisy i szczegóły – u Proboszcza.
 • Na Świętej Górze kończy się Festiwal Muzyki Oratoryjnej; szczegóły są dostępne na plakatach przy wejściach do kościoła.
 • Pośród pism katolickich dziś: nowy „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” oraz „WPiS”.
 • UWAGA: w październiku można:

 

- zgłaszać WYMIENIANKI ROCZNE (za jedną, najwyżej dwie osoby zmarłych! – ofiara, jak za Mszę),

- zgłaszać WYMIENIANKI ZWYKŁE (wymieniamy dowolną ilość zmarłych – ofiara dowolna),

- rezerwować TERMINY MSZY świętych do końca sierpnia 2015 roku.


www.parafia-domachowo.plTel. 655714223 i 720294428

 

Nordea Bank Polska S.A.  67 1440 1387 0000 0000 1333 9252