Ogłoszenia parafialne 23-01-2022

• Dziś (22 i 23.01.2022) obchodzona jest NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO; zachęcam do wspólnego czytania i rozważania fragmentów Pisma Świętego w naszych domach; można też złożyć ofiary na archidiecezjalne Radio „Emaus”.

• Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan; jego zwieńczeniem będzie we wtorek (25.01.2022) święto Nawrócenia świętego Pawła, Apostoła Narodów – módlmy się gorliwie w intencji jedności Kościoła.

• Przypominam, że w każdy wtorek po Mszy św. odprawiamy nabożeństwo do św. Michała Archanioła, w środę o 18.00 – Różaniec i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek po Mszy św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie – modlitwy w intencji kapłanów i o powołania duchowne – gorąco zapraszam do wspólnej modlitwy!

• Za energiczną akcję sprzątania kościoła i jego otoczenia składam wielkie PODZIĘKOWANIE parafianom ze Starej Krobi z numerów: 32, 33, 35, 38 i 39 życząc im Bożej asystencji w całym nowym roku; niech Bóg błogosławi Waszym Rodzinom! W tym tygodniu dyżur podejmą rodziny Starej Krobi z numerów: 40, 41, 42, 43 i 45.

• DZIĘKUJĘ tym, którzy z troski o innych zakładają w kościele maseczki!

• Na stoisku z czasopismami znajdziemy m.in. nowy „Przewodnik Katolicki(w cenie 7zł), kolejny numer wspaniałego miesięcznika „TOTA TUA” oraz kalendarze na ścianę „Katolicki dom(dowolna ofiara).

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl